1 / 10
Nova kukja so fenomenalen pogled
239.999 €
10.12.2022 16:39

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

197 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Patot za Shapka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na pat za Popva Shapka vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 197m2
▪️ Dvorno mesto: 130m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 129m2
_______________
Cena:
➧239.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам