1 / 12
Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba
12.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 16:40

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

179 kw / 243 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i motor.Audito e s-line so najvisoko nivo na oprema.Ubavo se gleda na slikite.Sve na nego funkcionira besprekorno.Poveke informacii na telefon ili na lice mesto.Kolata e registrirana.Tel.za kontakt 070 815 973 ili 077 519 222.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
070815973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам