1 / 3
American pit bull
200 €
Цената е фиксна
21.01.2022 15:04

Росоман / Кавадарци

Extra boja 3color bel so kafeno prskan so crni tocki
Pedigre
Passos
Zdrastvena kniska
Vakcini full
Usi kopirani
Dosta dresiran poslusen i zelen za trening.

Категорија: Останато

Се продава од:

Zarko veljkovik
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам