1 / 4
SALOMON Skii i Konduri
14.000 МКД
08.01.2023 12:36

Аеродром / Скопје

Salomon Scream Hot - 165 cm
Salomon X wave- golemina 27.0, flex 90
Stapovi Rossignol- 125 cm
+torba za konduri

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075283723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам