1 / 12
Dell Insprion 15 7000 Series
30.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 13:40

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dell Insprion 15 7569

External Specs:
Display: 15.6 inch IPS FHD 1920x1080 with touchscreen
Ports: 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xUSB Type-C, 1xHDMI Port, 1xHeadset port, MicroSD Card Reader

Internal Specs:
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-6200U
RAM: 8GB DDR4 2133 MHz
GPU: Intel HD Graphics 520
SSD: SanDisk Z400s M.2 256GB

Laptopot e vo mnogu dobra sostojba. Isto taka ima i touchscreen. Dojde zaedno so adapterot i so Windows 10 Pro instaliran.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Besfort Halili
Потврден огласувач
072640475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам