1 / 2
Ferarri trust master volan so pedali
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 00:05

Карпош / Скопје

SE prodava Kako nov Trust master Ferarri 458 aspider racing wheel

Sega SE koristi na X BOX a moze I za PC

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - GAMES

Се продава од:

pajo
Потврден огласувач
071330707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам