1 / 1
2x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija
500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.08.2022 12:23

Чаир / Скопје

Nema mana i fiksna cena

Broj 071 351 801

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

----------
Потврден огласувач
070287138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам