1 / 2
Pet tonska/5tonska prikolka
1.500 €
21.01.2022 19:43

Гевгелија / Гевгелија

So dokumemti i kipa, moze zamena za zastava Om ili kombe ili pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071487300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам