1 / 3
Prikolka odlichna,moze zamena za mobilen tel.
По Договор
02.12.2022 07:42

Гостивар / Гостивар

Prikolka za kola,
Prikolkata e vo odlichna sostojba,bez vlozuvanja,nigde nema rgja,cuvana e na suvo i ne e mnogu koristena.
Tvrda i silna konstrukcija,
Dimenzii na korito 110cm-220cm.
( prikolica )
Mozhe zamena za bilo shto,ponudete.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
077588557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам