1 / 4
Saksii za jagotki
1 МКД
21.01.2022 20:23

Битола / Битола

Stiropolni saksii za odgleduvanje na jagotki so instalacija za navudnuvanje.

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078300152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам