1 / 2
Strafovi sigurnosni za mercedes.
100 €
09.05.2022 10:05

Карпош / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Должина:

од 45 mm - до 49 mm

Prodavam sigurnosni strafovi za bandazi za mercedes.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070252445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам