1 / 7
Golf 5
1 €
21.01.2022 22:00

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 1.9
2004
Dizel
280 000km
full oprema
Moze i zamena za Audi A3
Info na 075 581 036

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Isamudin
Потврден огласувач
071553759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам