1 / 5
650 - Pin Konektori
599 МКД
28.05.2023 11:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Електричните конектори овозможуваат визуелна проверка, спречуваат корозија и обезбедуваат водоотпорна заптивка. За најдобри резултати користете клешта за стегање.

⤵️ Сетот содржи:
◾️ 100 парчиња 20 х 6.3мм - Сина.
◾️ 100 парчиња 19.5 х 4.4мм - Сива.
◾️ 100 парчиња 17.2 х 4мм - Црна.
◾️ 70 парчиња 16.4 х 4мм - Жолта.
◾️ 70 парчиња 14.6 х 3мм - Зелена.
◾️ 70 парчиња 16.6 х 2.8мм - Бела.
◾️ 70 парчиња 14 х 2.6мм - Портокалова.
◾️ 70 парчиња 12 х 2.6мм - Црвена.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen Multimetar

799 МКД

Set gumeni futroli za zastita na zici

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам