1 / 8
Се издава еднособен стан
150 €
18.11.2022 19:34

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

1,5

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Гевгелиски Партизански Одред

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија.
Станот е со една соба за дневен престој-спална, трепезарија со кујна и тоалет.
Се издава и за краток престој за цена 1500 денари по предходно закажан термин.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vitra
Потврден огласувач
078399585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам