1 / 4
Shitja e pullës Çair (Plasticarska) - Градежна маркица Чаир
По Договор
02.07.2022 12:31

Чаир / Скопје

Shitja e pullës ndërtimore për objekt banesor kategoria A2 me sipërfaqe maksimale 3726 m2, katëshe Pr 5 PK në Komunën e Çairit në truallin prej 1350 m2 me hyrje nga rruga kryesore Prohor Pcinski. Vetëm 2 km larg qendrës së Shkupit, 300 m nga Premium Resident dhe 1 km nga Çarshia e Shkupit dhe Bit Pazari. Vetëm për investitorë seriozë dhe pa kompensim çmim shtesë.

Продажба на градежна маркица за станбен објект категорија А2 со максимална површина од 3726 м2, катност Пр 5 Пк во Општина Чаир на земјиште од 1350 м2 со влез од главна улица Прохор Пчински. Одалечено само на 2 км од Центар на Скопје, 300м од комплекси Премиум Резидент и 1 км од Скопска чаршија и Бит Пазар. Само за озбилни инвеститори и Без компезации Екстра цена.

Për ma shum informata në tel.
071776080
Cale

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Cale
Потврден огласувач
071776080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам