1 / 6
Honda Varadero 1000 XL V
3.999 €
14.04.2022 21:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2000

Модел:

Varadero

Километри:

65000

076 988 989
076 988 989

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
071226890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам