1 / 5
SE IZDAVA DUKAN TOPANSKO POLE
По Договор
19.06.2022 10:36

Чаир / Скопје

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo topansko pole
30 m2
Kontakt tel
072 228 542
072 228 542
072 228 542

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

GOLF3
Потврден огласувач
070534802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам