1 / 11
MERCEDES AKTROS 1832 so KRAN HMF
1 €
31.03.2023 02:35

Сарај / Скопје

kamionot e vo odlicna sostojba
so kran HMF 1320 so dalinsko
so full oprema
so 3 teleskopi
sanduk 7.40 m dolg

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам