1 / 12
MERCEDES ATEGO 1223 euro6 KRAN+KIPER
1 €
31.03.2023 02:35

Сарај / Скопје

kamionot e vo odlicna sostojba mnogu socuvan
kran PALFINGER PK9501 so 2 teleskopi
2014 god so full oprema

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам