1 / 12
Audi A6 3.0 Quattro
22 €
Цената не е фиксна
25.04.2022 16:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2011 GOD

246.000 KM. GENERALEN SERVIS NAPRAVENO

#VOZILOTO POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
#BI-XENON SVETLA PARKING SENZORI
#ACC Mode Adaptive Cruise Control TEMPOMAT
#17” ALU BANDASI ORIGINAL NA AUDI
#KOZEN INTERIER
#TROKRAK MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
#MMI NAVIGACIJA GOLEMA BOSE ZVUCENJE
#4 ZONSKA KLIMA
#GREACI VO SITE 4 SEDISTA
#WEBASTO
#REGISTRIRANA DO 05.2022
#VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
#A-TEST ZATEMNETI STAKLA
#3-KLUCEVI
#SHIBER
MOZE ZAMENA ZA KARAVAN ILI XHIP SO REALNI CENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Seadin
Потврден огласувач
070378362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам