1 / 4
Germanska maska trenerka/polar br.L/XL org NIKE
1 МКД
Цената е фиксна
22.01.2022 16:54

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Црвена

Kako NOVA germanska maska trenerka bluza polar org NIKE br.L no odgovara i na XL
Meka topla lesna prijatna za nosenje na rakavite pod pazuvi napravena od specijalen materijal koj ne poti
Idealna na zima za zimski sportovi i slicno

Cena 2000
Namalena na 1400

Pogore a stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVA germanska maska jakna br.M org.ZARA

1800 МКД

Kako NOVA germanska proletna trenerka/jakna br.L %%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам