1 / 2
DeLonghi EC5.1
4.500 МКД
Цената е фиксна
16.08.2022 11:28

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

De Longhi EC 5.1
Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа
црна боја
Капучино систем: комибинира пареа
воздух и млеко за идеално капучино
Патентиран сигурносен капак кој спречува случајно отворање
Варијабилна пареа која се сетира
Капацитет за правење 4 кафиња со еден резервоар
Вклучен адаптер за правење 2 кафиња одеднаш
800W

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Audiiii
Потврден огласувач
078308256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам