1 / 12
Волнени јамболии
5.400 МКД
Цената е фиксна
06.02.2022 13:00

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Две црвени ткаени волнени јамболии.
Некористени, целосно сочувани.
Димензии: 2,20 х 1,50 м.
Цена: 3.000 ден. парче. Двете заедно 5.400 ден.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Лина
Потврден огласувач
077748048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам