1 / 2
Продавам две ниви-парцели
7 €
25.05.2023 13:35

Охрид / Охрид

Квадратура:

5652 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Нивите се наогаат во најплодното земјиште во Охридскиот крај во с.Орман на само 3 км од Охрид

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
070381000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам