1 / 6
HAMACHI NF 150
1.300 €
19.03.2023 23:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2022

Модел:

HAMACHI NF 150 !!! 1350 EVRA!!!

HAMACHI NF 150cc
💸ЦЕНА: 1300 € 💸
Mожност за плаќање од 6 до 48 месечни рати ❗❗❗
*Месечна рата 1990 ден ❗❗❗

⤵ Спецификации за HAMACHI NF 150 ⤵
✅Мотор 150cc 4-Тактен
✅Воздушно ладење
✅Зафатнина на мотор 150цм3
✅Брзини 5
✅Дигитална шал табла
✅Гуми предни (2,75-18)
✅Гуми задни (3,25-18)
✅Кочници предна диск задна гуртна
✅Палење електрично/курбла
💥 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА💥
✨Обезбеден сервис, резервни и потрошни делови
ℹ️БЕЗПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈАℹ️

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

HAMACHI NF 150

1300 €

MONDIAL X-TREME MAXX 200

1690 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам