1 / 5
Citroen c2 2005 078276909
2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2022 22:37

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C2

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Dzv na ovaj broj za poveke inf 078276909

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mihael
Потврден огласувач
075913942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам