1 / 7
Se izdava potkrovje
1 €
22.01.2022 23:11

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

9ti Maj

Se izdava novo potkrovje, info na tel 078396444. Vednas do Avtobuskata stanica

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Ile
Потврден огласувач
078396444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам