1 / 9
Se izdava sprat od kuka
1 €
22.01.2022 23:16

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

9ti Maj

Vednas do avtobuskata stanica , dve posebni sobi, kujna so trpezarija , kupatilo i mala dnevna soba. Info na tel 078396444

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Ile
Потврден огласувач
078396444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам