Nega i griza na vozrasni stari lica
1 МКД
Цената е фиксна
23.01.2022 00:02

Куманово / Куманово

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Vrsam nega i griza na vorazsni iznemosteni lica so dnevna i nokjna smena po potrebite na semjestvoto
Kontakt 077 582 713 Jadran

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Jadran
Потврден огласувач
077582713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам