1 / 8
Velosiped na rasklopuvanje folding bike
8.500 МКД
01.06.2023 18:23

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

1.ALUBike siv aluminiumski germanski ispraven na rasklop
Cena na nov 700e.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078305130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам