1 / 1
TV LED HITACHI 32" za delovi
2.500 МКД
25.09.2022 09:16

Автокоманда / Скопје

Марка:

Hitachi

Производ:

LCD

Големина:

81 cm (32 inch)

Se prodava tv led hitachi 32" za delovi poradi puknat panel . Led lentite se smeneti novi i se drugo e ispravno ili kupuvam panel za istiot tv

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076611112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам