1 / 1
Nov Parocistac Gorenje Cistac Na Parea So Garancija
4.090 МКД
13.06.2022 16:57

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Potpolno nov,neotvoren od kutija,kako sto e kupen
Garancija 24 meseci
Mozi dostava za drugi gradovi
Opcija da se vidi pred da platite

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077684740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам