1 / 11
PANASONIC DMR-ES35V
40 €
50 €
23.01.2022 12:24

Куманово / Куманово

PANASONIC DMR-ES35V neispravan nece da pali dvd recorder i video recorder

Sony SLV-E810 30 €
Ne prima kasetu i flet kabl mu je iscepana od glave za delove ili eventualno popravka

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD рекордери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам