1 / 8
GINO ROSSI
3.000 МКД
3.200 МКД
28.03.2023 23:16

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

43

Боја:

Црна

Влошка: кожа
Внатре: кожа
Горен дел (надворешно): природна кожа
Дебелина на ѓонот: 3 см

Телефон за контакт: 070 976 731.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

NC
Потврден огласувач
070 976 731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам