1 / 1
Велосипед
250 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 04:56

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

Одличен спортски велосипед

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
076230134
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам