1 / 7
SINGER, машинка за шиење, НОВА !!!!!!
1.000 МКД
Цената е фиксна
21.08.2022 09:11

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова машинка за шиење на алишта, ткаенини, на батерии. Донесена од Германија, нова неупотребувана. Комплет со 4 батерии.

Јавете се ке се договориме !!!!!

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
070353435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам