1 / 1
Bojler Koncar 5l
1 МКД
1.200 МКД
12.09.2022 10:56

Битола / Битола

Se prodava bojler Koncar 5l, vo ispravna sostojba, visoko montazno, mnogu kratko koristeno.Cena povolna

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
070259722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам