1 / 4
BANDASI BANDAZI 14 KI 5X100 POLO FABIA IBIZA
1 €
07.08.2022 10:33

Скопје Центар / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ZA PRODAVANJE
Потврден огласувач
071388250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам