1 / 12
Cannondale jekyll 1 full carbon
850 €
Цената не е фиксна
13.03.2023 22:14

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

12 "

Cannondale jekyll 1 full carbon
- M,
- 26,
- Fox 32,
- Fox dyad rt2,
- 2x10,
- 10 speed SRAM x0,
- 2 speed SRAM x7,
- Syn ringle (black flag).

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078730030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам