1 / 3
Iphone 7 zaklucen disabled
69 €
23.01.2022 17:24

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 7

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Telefonot e zaklucen . Ima i icloud.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
077842117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам