1 / 12
НОВ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СТАН
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2022 17:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Пиринска 00. старата ветеринарна станица

СЕ ИЗНАЈМУВА!!!
Се изнајмува нов станбен простор кој може да се користи за повеќе намени:
- Домување (во зависност од потребата, по договор може да биде опремен со грејни тела и кујна)
-Деловни канцеларии (диспечерски канцеларии, адвокатски простор, нотарски простор, простор за едукативни цели)
Станот се наоѓа на 500м оддалеченост од центарот на градот, 400м - оддалеченост од основно училиште,
300м - Градски пазар.
Станот располага со:
Дневен престој - 31м2
Соба 1 - 15м2
Соба 2 - 10м2
Тоалет - 2.5м2
Купатило - 3.5м2
Тераса 1 - 4м2
Тераса 2 - 4м2
Подрумски дел - 7м2 (во кои се влегува дирекно од просторот за гаражирање)
Приватен паркинг, гаража - 16м2
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!!!
ВО ЗАВИСНОСТ ОД ВРЕМЕТО НА ИЗНАЈМУВАЊЕ И ПОТРЕБАТА ЗА ДООПРЕМУВАЊЕ!!!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kire
Потврден огласувач
078274100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам