1 / 7
kolicka za velosiped.
190 €
07.02.2022 13:00

Куманово / Куманово

socuvana detska kolicka za velosiped.
lesno se priklucuva i sklopuva.
za dve deca,max 40 kg.obezbedena so kaisi za vrzuvanje.
info.
071 362 226

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071362226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам