1 / 3
Suzuki Boulevard c50 2011
8.500 €
23.01.2022 19:24

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

2011

Модел:

Boulevard c50

Километри:

10000

-800 cc
- reg+zelen karton 07.2022
-servis pred 1500 km
-novi gumi
-donesen od Usa

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enver
Потврден огласувач
070972585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам