1 / 4
Opel vectra 2.0 dti 2002
1.000 €
Цената не е фиксна
23.01.2022 19:24

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Останато

Full oprema
Klimatronic
.
.
Problem letva
Imam letva samo treba se smene
076790001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076790001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам