1 / 4
Плац за Индустриски објекти
1 €
17.05.2022 13:00

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац за индустриски објекти во Неготино, во близина на винарска визба „Повардарие“ и местото Манастир.
Има пристап од еден локален пат Неготино-Војшанци и регионален пат Неготино-Тремник.
Истата се наоѓа во индустриска зона и е погодна за објекти за стопанска дејност.
Цена по договор. За повеќе информации контактирајте не на 076/819-590

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
076819590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам