1 / 6
Kia Sorento 2.5 crdi 2005 avtomatic 103 kw
1 €
18.09.2022 20:41

Охрид / Охрид

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-klima
-kozhen enterier
-greaci na sedista
-Elektrika za podesuvanje na sedista
-Elektrika na stakla I retrovizori
-zatemneti stakla so atest
-kuka
-4x4 pogon na site trkala
-auto menjac so 5 brzini rikverc
-maglenki
-Motor na lanec
- I mnogu druga oprema . . .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Doncho
Потврден огласувач
078245283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам