1 / 1
Madzun Маџун
400 МКД
Цената е фиксна
31.05.2023 15:14

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава 100% природен маџун, без додаток на шеќер, адитиви и конзерванси.
Тел. за контакт 071518397 Димитар

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071518397
Испрати Е-маил до огласувачот

Madzun Маџун

400 МКД

Мед / Med

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам