1 / 4
Kawasaki ER6 N
По Договор
18.10.2022 13:10

Охрид / Охрид

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2013

Модел:

ER6 N

Километри:

5000

Extra socuvan praven za svoj merak so mnogu dodatna oprema so se gledat na samite sliki gi poseduva i orginal maskite.
Cena po dogovor

Kontakt 078262919

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078226950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам