1 / 1
Maski metalen saat NaviForce
1.200 МКД
Цената е фиксна
18.03.2023 10:47

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi maski saati Naviforce, pokazuva vreme, den i data.
Golem, metalen i tezok. Vo zivo e poubav otkolku na slikite.
Ima video vo prilog

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

King of the Hill
Потврден огласувач
075375855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам