1 / 2
Gramafoni Technics 1200
1.200 €
27.01.2022 11:08

Карпош / Скопје

Se prodavaat 2 gramafoni Technics 1200 mk2 so case-ovi. Sostojba se 10/10, novi kabli chisteni i sredeni kaj Boro.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
077500240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам